סופ"ש בלי מע"מ! 🔥🔥 17% הנחה על כל החנות עד יום ב'

הוראות שימוש

לחצו על מוצר בכדי להציג הוראות שימוש.

1. לפני השימוש יש לעיין במידע בטיחותי העדכני באתר.
2. נקה את החפץ החלוד מלכלוך גס (כמו אדמה, גריז ושמנים כבדים). הכן כלי הניתן לכיסוי ומזוג כמות מספיקה של אֵוָואפּוֹ-רַאסט כדי לכסות את החפץ במלואו.
3. טבול את החפץ באֵוָואפּוֹ-רַאסט כך שיהיה מכוסה לחלוטין בנוזל. ניתן לטבול חפצים שכוללים גם חלקים מעץ, גומי, ויניל, אלומיניום, פליז ומכוסי צבע, אך מומלץ לבצע ניסוי בפינה נסתרת לפני כן. במקרה ואי אפשר לטבול את החפץ כולו באֵוָואפּוֹ-רַאסט מפאת גודלו, יתכן שיווצר כתם על פני המתכת בנקודה בא יש מגע בין חמצן ואֵוָואפּוֹ-רַאסט. כתם זה ניתן לכיסוי ע"י צבע והינו קוסמטי בלבד.
4. לאחר דקות, שעות או אפילו יממה (בהתאם לכמות החלודה והלכלוך ולסוג החומר) שטוף במים את החפץ. יתכן ונוצרה שכבה שחורה דקה על החפץ - אין דאגה, היא תרד במים בעזרת הברשה עדינה. למידע נוסף אודות שכבה זו עיין בעמוד "שאלות ותשובות" בשאלה מספר 10.
5. הגן על החפץ. זכור שעכשיו המתכת "החיה" חשופה ועלולה להחליד שוב במהרה, ולכן חשוב להגן עליה. ניתן להגן לטווח קצר של עד כשבועיים ע"י טבילה מהירה חזרה באמבט אֵוָואפּוֹ-רַאסט, או לטווח של עד כשנה בעזרת רַאסט-בּלוק.


במקרה ויש שאלות עיין בעמוד "שאלות ותשובות" באתר.

 

1. לפני השימוש יש לעיין במידע בטיחותי העדכני באתר. חובה לשים משקפי מגן וכפפות בעת השימוש.
2. אין להשתמש בשמש ישירה. טמפרטורת יישום אידיאלית: בין 16-32 מעלות צלסיוס.
3. הכן את החפץ החלוד ע"י הסרת לכלוך גס, כגון גריז, שמנים, חלודה מתפוררת ואדמה.
4. מרח שכבה עבה של אֵוָואפּוֹ-רַאסט גֵ'ל על החפץ. וודא לכסות כל חלק חלוד.
5. כסה את החפץ עם פלסטיק (כגון ניילון נצמד). דאג למגע ישיר בין הפלסטיק לג'ל ככל האפשר, כך שאין חמצן בין הפלסטיק לג'ל. הדבק את הקצוות באמצעות נייר דבק כדי למנוע התייבשות הג'ל. זכרו שהג'ל מפסיק לעבוד ברגע שמתייבש.
6. המתן בין שעה לשעתיים.
7. שטוף את החפץ במים. יתכן ויהיה צורך בהברשה עדינה.
8. במידת הצורך חזור על הפעולה.
9. הגן על החפץ. זכור שעכשיו המתכת "החיה" חשופה ועלולה להחליד שוב במהרה, ולכן חשוב להגן עליה. ניתן להגן לטווח קצר של עד כשבועיים ע"י טבילה מהירה חזרה באמבט אֵוָואפּוֹ-רַאסט, או לטווח של עד כשנה בעזרת רַאסט-בּלוק.

במקרה ויש שאלות עיין בעמוד "שאלות ותשובות" באתר.

1. לפני השימוש יש לעיין במידע בטיחותי העדכני באתר.
2. התז על המתכת הנקיה כמות נדיבה של החומר.
3. חכה שייספג ויתייבש.
4. לפני הצביעה יש להסיר את הציפוי עם מטלית לחה.

 במקרה ויש שאלות עיין בעמוד "שאלות ותשובות" באתר.